کنگره جهانی فناوری های هوشمند
دریافت فرم ثبت نام نمایشگاه

روز شمار کنگره
تا روز برگزاری همایش :عضویت در خبرنامه فناوری اطلاعات

با حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: دبیرکل دومین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» منصوب شد

5 شهریور 1396

معاون علمی و فناوری فناوری رییس جمهوری در حکمی«پرویز کرمی» را به عنوان دبیرکل دومین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» منصوب کرد.

سورنا ستاری در حکم خود به دبیرکل دومین دوره «ایران ساخت» آورده است: «به واسطه برگزاری این رویداد مهم و جریان ساز، با بهره‌مندی از زبان هنرمندانه؛ زمینه شکوفایی زیست بوم کارآفرینی و اجرای برنامه های اقتصاد دانش بنیان را در راستای نیل به تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم آوریم.»

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری همچنین در این حکم تاکید کرده است: «در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب، با فرهنگسازی حمایت از تولید داخل و اشتغال‌افزایی برای سرمایه های انسانی کشور، گام بردارید و برای حمایت از تولید ساخت داخل و کسب و کار ایرانی، کوشا باشید. »

رییس بنیاد ملی نخبگان، خطاب به دبیرکل «ایران ساخت» ابراز امیدواری کرده است که با اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی و همراهی سایر دستگاه ها به ویژه رسانه ملی، اهالی مطبوعات و فضای مجازی، اصحاب فرهنگ و هنر، مراکز علمی و شرکت های دانش بنیان، در برگزاری هر چه بهتر این حرکت امیدآفرین و جریان‌ساز موفق باشد.

پرویز کرمی هم اکنون مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان است. وی سال گذشته نیز دبیرکلی نخستین دوره جشنواره «ایران ساخت» را برعهده داشت.

دومین جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران ساخت» با هدف تولید محتوا برای حمایت از کالاها، محصولات و خدمات دانش بنیان ساخت داخل، دی ماه سال جاری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار می شود.

منبع: ایرنا


140
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران