کنگره جهانی فناوری های هوشمند
اسپانسر شوید
رییس شورای راهبردی کنگره

سرکار خانم زهرا اربابی

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور

رئیس شورای راهبردی کنگره

دبیر شورای راهبردی کنگره

جناب آقای سید محمد تقی بطحایی

عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دبیر شورای راهبردی کنگره

دبیر علمی کنگره

جناب آقای نیما امیر شکاری

عضو پژوهشکده پولی و بانکی

دبیر علمی کنگره

روز شمار کنگره
تا روز برگزاری همایش :عضویت در خبرنامه فناوری اطلاعات

با حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: دبیرکل دومین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» منصوب شد

5 شهریور 1396

معاون علمی و فناوری فناوری رییس جمهوری در حکمی«پرویز کرمی» را به عنوان دبیرکل دومین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» منصوب کرد.

سورنا ستاری در حکم خود به دبیرکل دومین دوره «ایران ساخت» آورده است: «به واسطه برگزاری این رویداد مهم و جریان ساز، با بهره‌مندی از زبان هنرمندانه؛ زمینه شکوفایی زیست بوم کارآفرینی و اجرای برنامه های اقتصاد دانش بنیان را در راستای نیل به تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم آوریم.»

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری همچنین در این حکم تاکید کرده است: «در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب، با فرهنگسازی حمایت از تولید داخل و اشتغال‌افزایی برای سرمایه های انسانی کشور، گام بردارید و برای حمایت از تولید ساخت داخل و کسب و کار ایرانی، کوشا باشید. »

رییس بنیاد ملی نخبگان، خطاب به دبیرکل «ایران ساخت» ابراز امیدواری کرده است که با اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی و همراهی سایر دستگاه ها به ویژه رسانه ملی، اهالی مطبوعات و فضای مجازی، اصحاب فرهنگ و هنر، مراکز علمی و شرکت های دانش بنیان، در برگزاری هر چه بهتر این حرکت امیدآفرین و جریان‌ساز موفق باشد.

پرویز کرمی هم اکنون مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان است. وی سال گذشته نیز دبیرکلی نخستین دوره جشنواره «ایران ساخت» را برعهده داشت.

دومین جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران ساخت» با هدف تولید محتوا برای حمایت از کالاها، محصولات و خدمات دانش بنیان ساخت داخل، دی ماه سال جاری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار می شود.

منبع: ایرنا


428
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش